Молодіжний інформаційний портал громадянської освіти
Молодь діє

Новини
 • Суспільна акція школярів України «Громадянин - 2009»
  Молодіжна команда Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба - Перспектива» оголошує про проведення Суспільної акції школярів України «Громадянин - 2009». До участі у зоході запрошуються команди старшокласників України, які бажають практично вирішити ту чи іншу суспільну проблему у своїй місцевій громаді. Акція триватиме до 15 квітня 2009 року. Національна публічна презентація кращих поектів Суспільної акції Школярів України «Громадянин» відбудеться у травні 2009 року у м. Києві.
  Положення про акцію
  Умови участі
  Анкета Учасника
  Методичні матеріали
 • 25 січня 2009 року Члени оргкомітету Молодіжної команди Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба Перспектива» брали участь у семінарі за матеріалами курсу з правової освіти «Живи за правилами», що проводився у співпраці із Центром правової та громадянської освіти штату Алабама (США) розробляли навчально-методичне забезпечення курсу за вибором з правової освіти «Живи за правилами».
  Під час проведення семінару, що відбувався у Київському будинку вчителя, відбулося засідання оргкомітету Молодіжної команди Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба Перспектива». У ході засідання були розглянуті питання проведення Фіналу суспільної Акції школярів України «Громадянин», Літньої школи для студентів університетів, а також низка інших організаційних питань.
 • «Молодь школа громада». Перше друковане видання НД-П.
  Вийшов з друку збірник матеріалів з громадянської освіти «Молодь -школа - громада», Авторами методичних розробок є Члени Нової Доби - Перспектива.
  Посібник містить методичні матеріали з проведення уроків та організації позакласних позашкільних заходів з громадянської освіти. Адресується викладачам предметів суспільствознавчого циклу, організаторам позакласної та позашкільної роботи з молоддю, а також студентам педагогічних університетів України, які готуються до ефективної педагогічної роботи.
  Посібник можна отримати безкоштовно поштою. Попередньо необхідно надіслати заявку від навчального закладу (Асоціації Нова Доба. 79008 м.Львів. Вул.. Галицька, 1-5 та марки на пересилку,. вартістю 10 грн.)
 • 30 січня тренерська команда Нової Доби Перспективи у складі Голосової Наталі (Львів), Гаюна Тараса (Рівне) та Паришкури Наталі (м. Дніпропетровськ) провели тренінги для вчителів Луганської області на такі теми:- «Євросоюз, Євро інтеграція, ЄВРОКЛУБИ».- «Соціальне проектування.
  З 28 по 30 січня в м. Сєвєродонецьк Луганської області проходила І Обласна Зимова школа Європейської та Євроатлантичної інтеграції на базі ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір»
  В Зимовій школі взяло участь близько 50 вчителів Луганської області.