Допомагаємо своїй школі

Окремим напрямком є робота по забезпеченню учнівського самообслуговування: чергування в класі і по школі, прибирання території, закріпленої за навчальним закладом, робота «Книжкової лікарні», догляд за зеленими насадженнями, виконання повноважень «Класного керівника-дублера».

Ви можете організувати дрібний ремонт шкільних меблів та підшефних дитячих садків; забезпечити догляд за молодшими школярами в групах подовженого дня, на оздоровчих майданчиках; здійснити часткову реставрацію пам’ятників історії та культури, що розміщуються в мікрорайоні Вашого навчального закладу.

Стане потрібною Ваша допомога і в обладнанні предметних кабінетів, у створенні затишної атмосфери в рекреаціях, коридорах, на території, що прилягає до шкільної будівлі.
Очікують на Вашу допомогу і класні керівники: налагодження міжособистісних стосунків, допомога у навчальній самопідготовці, планування та підготовка позакласних виховних справ.
Ваша життєва позиція може активно виявитися і при наданні допомоги своїм ровесникам щодо самовиховання та самовдосконалення, виробленні толерантного ставлення один до одного, розвитку комунікативних здібностей.